Greens sastāvdaļu īpašības

Jūs būsiet pārsteigti

Image

Veicina holesterīna līmeņa samazināšanos asinīs

Greens sastāvā iekļautā havajiešu spirulīna labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu darbību, veicina holesterīna līmeņa samazināšanos asinīs, kontrolē pareizu šūnu veidošanos un nervu impulsu pārraidi.

Image

Paaugstina organisma izturību pret fiziskām slodzēm

Greens sastāvā iekļautā miežu dzinumu pulverveida sula: vitamīnu, mikroelementu un augu olbaltumvielu avots. Paaugstina izturību, uzlabo garastāvokli.

Image

Stimulē acs tīkleni

Greens sastāvā iekļautais melleņu pulveris – C, B vitamīnu un pantotēnskābes avots. Uzlabo gremošanu un asins sastāvu, veicina redzes asuma paaugstināšanos, jo īpaši — krēslā, noņem acu nogurumu pēc darba pie datora.

Image

Veicina toksīnu izvadīšanu, normalizē vielmaiņu

Greens sastāvā iekļautais spinātu pulveris veicina toksīnu izvadīšanu, normalizē vielmaiņu, uzlādē ar enerģiju. Tas ir vitamīnu, mikroelementu, augu proteīna, šķiedrvielu, piesātināto un nepiesātināto taukskābju avots.

Image

Iedarbojas kā antidepresants

Greens sastāvā iekļautais tomāts satur lielu fitoncīdu un likopīna daudzumu. Iedarbojas kā antidepresants, cīnās ar vīrusiem un baktērijām. Uzlabo gremošanu.

Image

Pazīstams ar spēju stimulēt imunitāti, veicināt potences paaugstināšanu

Greens sastāvā iekļautais pētersīļu pulveris pazīstams ar spēju stimulēt imunitāti, veicināt potenci un normalizēt asinsradi.

Image

Veicina organisma jutības pret stresu samazināšanu

Greens sastāvā iekļautais brokoļu pulveris palīdz samazināt organisma jutību pret stresu, novērš aterosklerozes attīstību, cīnās ar brīvajiem radikāļiem.

Image

Uzlabo spēju pretoties vīrusu infekcijām un saaukstēšanās slimībām

Greens sastāvā iekļautais dzeltenā ingvera sakņu un sakneņu ekstrakts uzlabo galvas smadzeņu darbību, paaugstina imunitāti, kā arī spēju pretoties vīrusu infekcijām un saaukstēšanās slimībām. Normalizē vielmaiņu un asinsriti.

Image

Maigi optimizē hormonālo vielmaiņu

Greens sastāvā iekļautais lakrica saknes ekstrakts maigi optimizē hormonālo vielmaiņu, paaugstina imunitāti un noturību pret stresu.

Image

Spēcīgs antioksidants

Greens sastāvā iekļautais plūmju pulveris uzlabo vielmaiņu, sekmē gremošanas trakta darbību. Satur lielu E vitamīna — spēcīga antioksidanta — daudzumu, kas aizkavē organisma novecošanu un visu organisma šūnu bojājumu.

Image

Aizkavē II tipa cukura diabēta attīstību.

Greens sastāvā iekļautā amilāze — ferments, kas saliktos ogļhidrātus pārvērš vienkāršajos. Uzlabo aizkuņģa dziedzera darbību, aizkavē II tipa cukura diabēta attīstību.

Image

Novērš lieko tauku nogulsnēšanos.

Greens sastāvā iekļautais enzīms papaīns, kas sašķeļ olbaltumvielas un ogļhidrātus, veicina pareizu gremošanu un aizkavē lieko tauku nogulsnēšanos.